🎟 Posledních 50 vstupenek na Konferenci #HolkyzMarketingu 2024

Stipendijní program

Stipendia pro rok 2024 jsou již vyčerpána.

Letos jsme vyčerpaly na stipendia 2 miliony korun. O dalších možnostech externího financování tě budeme informovat již brzy.

DSCF3173

2 000 000

na stipendia

30 %

studentek studuje u #HzM na stipendium

4

programy, na které poskytujeme stipendia

x

Jak to funguje

cepicka-forestgreen

Vyber si studijní program

Zažádat si můžeš o stipendium na všechny Akademie. Vyber si tu, která ti pomůže v tvé cestě za vysněnou kariérou. Termín podání žádosti je nejpozději měsíc před startem Akademie. Přečti si celé podmínky.

info icon1

Řekni si o výši stipendia

Dáváme stipendia v různé výši. Zamysli se nad tím, jak velkou částku můžeš pokrýt ze svého a to nám do přihlášky napiš. Dáváme stipendium od 25 % až do 100 % z částky školného.

Jak na to_

Vyplň přihlášku

Vyplň přihlášku k vybranému programu. Přímo v ní zaškrtni, že žádáš o stipendium. K přihlášce přilož 2minutové video, kde vysvětlíš svou situaci. Popiš nám, proč bys měla dostat stipendium a jak ti může pomoct ve tvé kariéře. Video klidně natoč na mobil jako selfie.

info icon2

Počkej na schválení

Tvou žádost o stipendium schválíme do několika dní. Rozhodnutí o přiřazení do stipendia ti pošleme na e-mail, tak se ujisti, že jsi nám dala ten správný. Pak už jen stačí úspěšně dostudovat Akademii.

Přečti si celkové podmínky Stipendijního programu.

Pro tento rok už jsou stipendia vyčerpána.

V jakých situacích holky žádají o stipendium?

Holky si žádají o stipendium v různých situacích. Ať už jsou samoživitelky, studentky nebo dlouhodobě pečují o blízkou osobu, nechceme, aby pro ně finance byly překážkou k rozvoji jejich kariéry. Jsi v tíživé finanční situaci, která zde není popsaná? Nahraj nám do žádosti o stipendium svou situaci a my ji posoudíme individuálně.

Máma na mateřské

Studentka

Samoživitelka

Nečekaná ztráta práce

Péče o nemocnou osobu

Hendikep

Holky 50+

Nečekaná životní situace