Všechny akademie .

Akademie jsou dlouhodobé kurzy, které ti pomůžou proniknout do oboru dle výběru.

Juniorní akademie

Pro úplné začátečníky

Jsi marketingem nepolíbená? U nás se nemusíš bát zeptat, co znamená PPC. Provedeme tě tím, co by měla znát každá marketérka a vyšleme tě do světa s praxí do CV.

To mě zajímá

ASS-kartanaweb

Pro ty, které baví sociální sítě

Pro holky i kluky, kteří začínají a chtějí se specializovat na sociální sítě. Natočíme TikTok, spustíme kampaně na Instagram a pošleme tě do světa s praxí na klientovi.

To mě zajímá

Výkonnostní akademie

Pro ty, kteří chtějí rozumět kampaním

Nauč se plánovat, řídit a vyhodnocovat online kampaně. PPC reklama, newslettery, ale i webová analytika. Za dva měsíce tě naučíme všechno, co potřebuje umět PPC specialist(k)a. Ideální pro ty, kteří už mají s marketingem základní zkušenost.

Buď PPC specialist(k)a

Brandová akademie

Pro ty, kteří chtějí budovat značky

Spojily jsme dohromady desítky brand expertů a expertek a vytvořily jediný kurz o budování značek, který potřebuješ. Ideální pro ty, kteří už mají s marketingem základní zkušenost.

Pojď budovat značky

Data-driven Akademie

Pro pokročilé marketér(k)y

Data-driven Marketing Akademie tě provede nezbytnou teorií o datové analýze a aktuálních trendech a taky tě naučí jaká data pro marketing používat, jak je vyhodnocovat a jak díky nim dělat efektivnější marketing.

To mě zajímá

Akademie pro marketingové manažerky

Pro marketingové manažerky

Pro manažerky, které nemají čas jít zpátky do školy. Probereme marketingovou a brandovou strategii prakticky a s aplikací na tvou práci. Potkáš další marketérky, od kterých se můžeš inspirovat. A na konci odejdeš s jasným to-do, jak dál.

Zpátky do školy

x

Řekni si o stipendium

Stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud chceš studovat Akademii. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to_

Jak na to?

Nahraj nám krátké video s vysvětlením, proč stipendium máme dát právě tobě. To připoj k přihlášce.