Všechny akademie .

Akademie jsou dlouhodobé kurzy, které ti pomůžou proniknout do oboru dle výběru.

Juniorní Akademie

Pro úplné začátečníky

Pro holky, které jsou marketingem nepolíbené, nebo v něm pracují na juniorní pozici a chtějí získat všeobecný přehled v oboru.

To mě zajímá

ASS-kartanaweb

Pro ty, které baví sociální sítě

Pro holky i kluky, kteří začínají a chtějí se specializovat na sociální sítě. Ideální, pokud už s marketingem nějakou zkušenost máš.

To mě zajímá

Výkonnostní Akademie

Pro ty, kteří chtějí rozumět kampaním

Nauč se plánovat, řídit a vyhodnocovat online kampaně. PPC reklama, newslettery, ale i webová analytika. Za dva měsíce tě naučíme všechno, co potřebuje umět PPC specialist(k)a. Ideální pro ty, kteří už mají s marketingem základní zkušenost.

Buď PPC specialist(k)a

Brandová Akademie

Pro ty, kteří chtějí budovat značky

Spojily jsme dohromady desítky brand expertů a expertek a vytvořily jediný kurz o budování značek, který potřebuješ. Ideální pro ty, kteří už mají s marketingem základní zkušenost.

Pojď budovat značky

data-driven baner web

Pro pokročilé marketér(k)y

Data-driven Marketing Akademie tě provede nezbytnou teorií o datové analýze a aktuálních trendech a taky tě naučí jaká data pro marketing používat, jak je vyhodnocovat a jak díky nim dělat efektivnější marketing.

To mě zajímá

Akademie pro budoucí zakladatelky

Pro budoucí zakladatelky

Máš podnikatelský nápad, ale váháš, jestli můžeš uspět? Chceš podnikat, ale nevíš jak na to? Ať už máš nebo nemáš nápad, stačí ti chuť. Se zbytkem pomůžeme my.

To mě zajímá

x

Řekni si o stipendium

Stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud chceš studovat Akademii. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to_

Jak na to?

Nahraj nám krátké video s vysvětlením, proč stipendium máme dát právě tobě. To připoj k přihlášce.