Právo v marketingu

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Petra Dolejšová
Přihlásit se

22. 2. 2023

18:00-20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Kde v marketingu leží hranice zákona? A na co se připravit, pokud je překročíte? S Petrou se podíváte na nejčastější omyly a přešlapy marketérů, ukážete si, proč je dobré se mít na pozoru při výběru fotobanky, jak správně pracovat s daty v onlinu nebo na co si dát pozor při práci s PPCčkama. Nečekejte citování paragrafů, ale příklady z praxe, které jen tak nezapomenete.

 

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je vhodný pro všechny, kteří se chtějí vyhnout soudním tahanicím nebo zbytečným pokutám kvůli kampaním a přešlapům z nevědomosti.

 

Bude z webináře záznam? 

Ano, pošleme ti ho 24 hodin po ukončení webináře.

 

Kolik času si na webinář vyhradit?

Zhruba dvě hodiny.

 

Co si přichystat?

Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba – stačí papír na zápisky. Po ukončení webináře ti pošleme prezentaci od lektorky.

 

Kdo je Petra Dolejšová?

Petra je advokátka se specializací na právo v marketingu a ochranu značky. Často a ráda školí a místo zákazů a příkazů nastavuje cesty, kudy jít.

 

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Ze všech webinářů po jejich uplynutí obdrží účastníci záznam z webináře i prezentaci lektorky.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium na eventy@holkyzmarketingu.cz.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.