Úvod do FB a IG kampaní

online

Pokročilost:

Školí:

Klára Mouchová
Přihlásit se

30. 11. 2022

18:00-20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Organický dosah na Facebooku už není co býval, proto je čím dál důležitější vaši firemní stránku podporovat také dobře mířenými investicemi do placené propagace. Jak ale kampaně pro podporu stránky nastavovat, jak je zacílit a kolik do nich investovat? To vše se dozvíte na kurzu s Klárou Mouchovou.

Na tomto webináři společně projdeme celý Správce reklam Facebooku a ukážeme si krok po kroku celý proces nastavování a spouštění první kampaně na podporu příspěvků. Bude samozřejmě prostor také pro vaše otázky a diskuzi.

Po absolvování tohoto kurzu dokážete sami nastavit a vyhodnotit svou první kampaň ve Správci reklam a pracovat s kampaněmi tak, aby vaší značce přinášely co nejvíce.

Na co se během webináře zaměříme?

  • základy práce s Facebook Business Managerem
    • problematická témata na Facebooku aneb na co si dávat pozor a jak případné problémy s neschválenou reklamou řešit
  • jaké typy kampaní Facebook nabízí
    • jaké možnosti cílení reklamy Facebook nabízí a jak je využít ve váš prospěch
  • jak volit správně umístění reklamy
  • jak vybrat co podpořit a co ne, abyste z reklam získali maximum výsledků za co nejnižší cenu

 

Pro koho je webinář vhodný?

Pro správce stránek, kteří již s tvorbou obsahu a administrací stránky mají určité zkušenosti a chtěli by nově začít i s placenou podporou příspěvků či kampaněmi na získávání nových fanoušků. Na kurzu naopak nebudeme probírat složitější typy kampaní pro e-commerce, jako je dynamický retargeting či kampaně cílené na konverze.

Kolik času si na webinář vyhradit?
Zhruba dvě hodiny.

Co si přichystat?
Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba – stačí papír na zápisky. Po ukončení webináře ti pošleme prezentaci od lektorky.

Kdo je Klára Mouchová?
Klára Mouchová je přebornicí ve správě sociálních sítí, kterým se věnuje od roku 2012. Její doménou je především stránka obsahová. Zkušenosti má s opečováváním profilů pro startupy i velké korporace. Stojí za projektem Jak na socky, kdy na stejnojmenném blogu a facebooku každý den sdílí radu, jak na (wait for it) sítě. Od roku 2018 vede vlastní digitální agenturu Více než agentura, která se specializuje na marketing na sociálních sítích a tvorbu webových stránek a obsahu. A aby toho nebylo málo, tak všechny svoje znalosti předává dál na NEWTON College.Je také autorkou blogu Jak na socky.

Bude z webináře záznam?
Ano, webinář bude nahrávaný a záznam pošleme registrovaným účastníkům do 24 hodin.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.