Strategie pro social v 7 krocích

online záznam v ceně

Pokročilost:

Klára Mouchová, CEO Více než agentura

Díky tomuto webináři budete přesně vědět, jak si připravit jednoduchou obsahovou strategii pro sociální sítě. Projdeme společně tvorbu strategie v 7 jednoduchých krocích, dozvíte se, jaké nástroje využít, na co nezapomenout a jak může taková obsahová strategie nakonec vypadat.

Prohlédnout si termíny
Klára Mouchová 03
Strategie pro social v 7 krocích

Také se dozvíš, proč je opravdu dobrý nápad strategii mít. Povíme si, jak nastavovat cíle a volit metriky, pomocí kterých budete strategii vyhodnocovat, i jak často se hodí strategii upravovat. 

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je vhodný pro všechny, kteří se sociálními sítěmi teprve začínají nebo mají už něco málo za sebou. Hodí se ale mít základní znalosti z prostředí sociálních sítí a tvorby příspěvků pro firemní stránky a profily.

Co si na webinář přichystat?

Něco na poznámky a hlavu otevřenou novým informacím.

Kdo je lektorka?

Klára Mouchová je přebornicí ve správě sociálních sítí, kterým se věnuje od roku 2012. Její doménou je především stránka obsahová. Zkušenosti má s opečováváním profilů pro startupy i velké korporace. Stojí za projektem Jak na socky, kdy na stejnojmenném blogu a facebooku každý den sdílí radu, jak na (wait for it) sítě. Od roku 2018 vede vlastní digitální agenturu Více než agentura, která se specializuje na marketing na sociálních sítích a tvorbu webových stránek a obsahu. A aby toho nebylo málo, tak všechny svoje znalosti předává dál na NEWTON College.Je také autorkou blogu Jak na socky.

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude zaslán do 24 hodin.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.