Akademie digitálního marketingu

adm-logo

Připrav se na budoucnost v digitálním marketingu

Hledáš specializaci v marketingu, o kterou je zájem? Ponoř se do světa digitálního marketingu. Za dva měsíce se staneš specialistou, na kterého se budou obracet značky s prosbou o SEO, PPC kampaně, e-mailingové kampaně i analýzu dat. Naučíme tě vše, co potřebuješ ke kariéře digital marketing specialist(k)y.

16 446 Kč bez DPH 19 900 Kč s DPH

DSC_0101

10 týdnů studia, 2x týdně online webináře od špičkových lektorů z praxe

V Akademii získáš znalosti moderního digitálního marketéra – budou tě učit experti z oboru, kteří spravovali kampaně pro ty největší brandy, ale i začínající firmy. Prakticky si osaháš jednotlivé nástroje a odejdeš s jasným přehledem toho, co doopravdy funguje v práci digitálního marketéra. A nejen to – poznáš 100 budoucích marketérů – tvých spolužáků. Po absolvování Akademie se můžeš ucházet o pozici online nebo digital marketing specialist(k)y.

Studium online

Využití AI

Interaktivní webináře

Certifikát pro absolventy

Praktická tvorba kampaně pro klienta

Offline networking

Záznamy v ceně

Přístup do Alumni skupiny

x topics bg

Kterými tématy tě Akademie provede?

Vzděláváme prakticky_ Naše hodnoty

Role digitálu ve strategii

Co je digitální marketing? Proč je důležité chápat jeho roli v rámci celkové marketingové strategie firmy?

Customer journey

Cesta zákazníka a nákupní funnel

Nauč se efektivně sledovat a analyzovat cestu zákazníka a optimalizovat její jednotlivé kroky. Naučíš se používat nákupní funnel a pochopíš cestu zákazníka tak, abys následně mohl/a tvořit kampaň na míru jeho rozhodování.

Marketingová atribuce

Budování brandu v digitálu

Jak může digitální marketing pomoct v budování silné značky? Proč je důležitý influencer marketing? Představíme ti způsoby, jak vytvářet a posílit image značky online.

Jak na to_

Mediální plánování

Jak správně plánovat a strukturovat online kampaň? Jak vybírat vhodné kanály a jak rozdělit rozpočet? Prohloubíš své znalosti o paid/owned/earned médiích a naučíš se, jak efektivně spravovat online rozpočet.

Group 183

Strategie kampaně

Digitální kampaně neexistují ve vakuu. Ukážeme si, co je pro kampaňovou strategii důležité a jak ji ovlivňuje celková strategie firmy. Abys mohl/a dělat rozhodnutí o kampani s rozmyslem.

SEO

SEO a SEM

Základ každého digitálního marketéra. Jak dosáhnout vyššího umístění ve vyhledávačích a proč je to tak důležité? Jaké jsou klíčové taktiky pro zlepšení viditelnosti webu? 

Vyhodnocování, reporty a budgety

Reklama na sociálních sítích

Naučíš se vytvářet účinné reklamní kampaně na různých sociálních platformách. Jaké nástroje a strategie používat pro FB, IG, LI a Pinterest? Naučíš se, jak správně cílit a měřit výsledky sociálních kampaní.

Komunikace

E-mail marketing

Proč je e-mail marketing stále tak důležitý? Jak vytvořit skvělý newsletter a jak správně segmentovat seznam příjemců? Ukážeme ti, jak vytvářet osobní a přesvědčivé e-mailové kampaně.

cepicka-forestgreen

AI v digitálním marketingu

Naučíme tě, jak ti může umělá inteligence pomoct s tvou prací. Ukážeme ti nejnovější nástroje a technologie, které jsou nutností (nejen) pro digitální marketér(k)y.

PPC

PPC teorie i praxe

Naučíš se, jak nastavit a optimalizovat PPC kampaně na nejpoužívanějších platformách.

Termíny Akademie digitálního marketingu

partner

Podzim

Pravidelné lekce:

  • Úterý od 18:00 do 20:00
  • Sobota od 9:30 do 12:00

Prohlédni si vzorový sylabus.

Termín

21. září

30. listopadu

19 900 Kč

Včetně DPH

Přihlásit se

Vyber si svou cestu .

Chci praxi na klientovi

V rámci Akademie dostaneš možnost vypracovat v týmu marketingovou strategii pro skutečného klienta. Taková práce ti může zabrat až 30 hodin nad rámec sylabu. Pokud ale práci úspěšně odevzdáš a odprezentuješ, získáš speciální certifikát jako osvědčení o absolvované praxi.

Chci víc času na samostudium

Ne všechny studentky potřebují v rámci studia praxi – některé ocení čas navíc v rámci svého nabitého dne. Proto Akademii můžeš absolvovat i bez účasti na týmové praxi. Stačí to zaškrtnout v přihlášce. Na konci Akademie pak dostaneš certifikát o absolvování studia.

Akademie digitálního marketingu je přesně pro tebe, pokud:

  1. Jsi marketing generalist, ale chceš konkrétní specializaci v digitálním marketingu. Ať už v agentuře, na straně klienta nebo freelance.
  2. Chceš se vybavit skill setem, který je klíčový pro budoucnost. Ať už jde o digitální dovednosti, znalost online marketingu nebo využití AI v práci marketéra.
  3. Hledáš praxi do životopisu a zkušenost na reálných projektech.
  4. Ještě jsi nikdy nespustil/a žádnou kampaň a chceš se o nich naučit v kontextu.
  5. Vlastníš firmu nebo startup a chceš vhled do toho, jak digitální marketing může pomoci tvému podnikání růst.
HolkyzMarketingu

Nejčastější otázky .