Konference

To nejlepší z českého marketingu na jednom místě.

3. května 2023 9:00 – 16:00 v CAMP Praha

Snímek obrazovky 2023-02-07 v 15.33.56

1 den  7 hodin  15 speakerů  250 marketérů a marketérek z oboru.

Ukážeme ti know-how, které hýbe současným světem marketingu. Jak bude AI zasahovat do práce marketérů? Jak mít data-driven marketing? A které značky to dělají opravdu dobře? Potkej se s lidmi z oboru a poslechni si experty, kteří udávají směr českému marketingu.

Marketing

Budování značky

Trendy

Case studies

Odborníci z praxe

AI

Data-driven marketing

Komunita

Soft skills

Networking

Program Konference .

9:00
Otevření registrací a snídaně
I. blok: Marketing 2030
9:30
Ahoj!

Úvodní slovo #HolkyzMarketingu

9:45
Pavlína Louženská: Trendy v marketingu

Jak nenaletět rychlým trendům, ale vypozorovat ty, které zůstanou? Přijď zjistit, jak trendy hledat, jak je vypozorovat a jak je zakomponovat do svého business rozhodování.

10:15
Petr Mára: Vezme AI práci marketérům?

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Debata Pavlíny s Petrem bude o tom, jak se připravit na AI jako součást práce marketérů a marketérek.

10:45
Hana Součková: Marketing budoucnosti

Marketing je a měl by být součástí klíčového rozhodování každé firmy. Hana ti ukáže, jaké predikce vidí pro rok 2030 v tom, kam se role marketingu v rámci byznysu posune.

11:15
Vojtěch Prokeš: Data-driven kreativa a kampaně

Vytvářej reklamy, které zanechají stopu v podvědomí tvých zákazníků a opravdu posílí tvou značku. Dozvíš se třeba, co se děje v lidském mozku, když vidíš reklamu, proč a jak kreativa výrazně ovlivňuje prodejní čísla vašich kampaní, nebo jak zadat brief ke kampani, aby měla co největší efekt na prodejní čísla.

12:00
Oběd & Networking
II. blok: Kdo to v Česku dělá dobře
13:00
Martina Bechyňová: Liftago

Nakrtme trolly, můžou vám posílit brand. Martina přinese case study, jak v Liftagu bojovali s krizovou komunikací, a že jim to přineslo mnohem víc, než pár vychytralých online přestřelek.

13:30
Maxim Habanec: Neprodávám skejty, ale skateboarding.

Maxim založil skateshop Craness na základě vlastních zkušeností profesionálního skateboardisty. Přinese case study toho, jak v Craness pracují s obsahem, aby přinesl nejen čísla, ale skutečné konverze.

14:00
Vilém Franěk & Anička Zemanová: Prezidentka sociálních sítí

Tým Danuše Nerudové dostal s malým rozpočtem kandidátku na prezidentku do nejvyšších příček voleb. Jak z Danuše udělali prezidentku sociálních sítí?

14:30
Pauza na kafíčko
III. blok: Já, marketér(ka)
15:00
Lucie Audi: Jak si říkat o peníze

Už se ti stalo, že jsi stál/a o skvělý projekt, ale neměl/a jsi dostatek sebevědomí ho získat? Při pohovoru nevíš, o kolik si říct? Věř nám, že po Luciině přednášce poběžíš rovnou za šéfem.

15:30
Petra Jankovičová: Kariéra bez obalu

Jak se vlastně nabírá tým? A jak se z něj vyhazuje? Zeptáme se Petry, jak poznala, který člověk se hodí do agentury a kdy je na čase se rozloučit.

16:00
Konec

3. května v CAMP Praha

Vstupenky

To nejlepší z českého marketingu.

  • celodenní program
  • coffee breaky
  • prezentace speakerů

Termín

VYPRODÁNO

2490 Kč

Včetně DPH

Vstupenky

Partneři