Budování brandu na sociálních sítích

online záznam v ceně

Pokročilost:

Nicole Karráová, CMO #HolkyzMarketingu

Sociální sítě rozhodně nejsou jen výkonnostní nástroj na reklamu. Jsou dalším prostředím, ve kterém jsou uživatelé zvyklí žít a fungovat. Značky, které se na toto adaptovaly, mají nejen vyšší počty sledujících, ale hlavně věrnější zákazníky a vyšší profit. 

Brzy vypíšeme nové termíny.

Nicole_Karraova_02
Budování brandu na sociálních sítích

Sociální sítě rozhodně nejsou jen výkonnostní nástroj na reklamu. Jsou dalším prostředím, ve kterém jsou uživatelé zvyklí žít a fungovat. Značky, které se na toto adaptovaly, mají nejen vyšší počty sledujících, ale hlavně věrnější zákazníky a vyšší profit. Ukážu ti, jaké změny tyhle značky udělaly a jak to můžeš aplikovat u sebe.

 

Co se na webináři dozvím? 

  • Jak začít budovat brand na sociálních sítích
  • Framework 4C sociálních sítí, díky kterému budeš vědět, jak by měl obsah na sítích vypadat
  • Jak budovat důvěru u zákazníka v online prostředí
  • Jakým sociálním sítím věnovat pozornost
  • Příklady z praxe českých a zahraničních značek

 

Pro koho je webinář vhodný?

Pro ty, kteří už se sítěmi chvíli pracují a rádi by se posunuli v práci s nimi na další úroveň. Pro ty, kteří hledají inspiraci, jak okořenit obsah na sítích.

 

Kdo je lektor?

Nicole pracuje jako CMO pro #HolkyzMarketingu a pravidelně školí online a sociální sítě. Tři roky strávila v České televizi jako teamleader social týmu a předtím vedla online pro značku Konec prokrastinace. Ve volném čase pomáhá kulturním i nekulturním projektům s marketingem a na sítích už několik let působí jako @jsemfeministka.

 

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.