Základy podnikání: OSVČ nebo s.r.o.?

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Barbora Klimešová

19. 4. 2023

18:00-20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Na školení probereme, jaké jsou možnosti a rozdíly jednotlivých forem podnikání - tedy podnikání na základě živnostenského oprávnění (OSVČ) a prostřednictvím právnické osoby (nejčastěji s.r.o. či a.s.). Věnovat se budeme tomu, jaké výhody a nevýhody jednotlivé formy přináší a na základě čeho se správně rozhodnout. Součástí školení také bude základní přehled kroků a povinností, které je pro jednotlivé formy nutné splnit.

Pro koho je webinář vhodný?

Pro všechny začínající podnikatele, kteří si neví rady s tím, jakou formu podnikání zvolit. Stejně tak je vhodný pro všechny zkušené podnikatele, kteří zvažují, že by svou formu podnikání změnili a neví, zda je na to vhodná doba, příp. jak na to.

Co se naučíš:

  • jaké jsou rozdíly v podnikání na základě živnostenského oprávnění nebo prostřednictvím právnické osoby (s.r.o./a.s.)
  • jakou formu zvolit
  • jak formu podnikání změnit a kdy je na to nejvhodnější doba

 

Kdo je lektorka?

Lektorem je Barbora Klimešová, advokátka, která více než 5 let spolupracuje s advokátní kanceláří Bříza & Trubač. Barbora sama 7 let úspěšně podnikala, a proto má zkušenosti nejen s právem, ale také se samotným fungováním businessu. Z tohoto důvodu se Barbora vyhýbá právní hantýrce a své semináře vede se zaměřením na praxi tak, aby bylo školení pro posluchače srozumitelné. 

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude zaslán do 24 hodin.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium na eventy@holkyzmarketingu.cz.

x

Řekni si o stipendium

Stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to_

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.