Základy grafiky ve Figmě

online

Pokročilost:

Školí:

Karolína Markytánová a Klára Scholleová
Přihlásit se

15. 12. 2022

17:30 - 20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Zapomeňte na Canvu a “univerzální” šablony, které nereflektují unikátnost vašeho brandu – mějte všechny svoje šablony a styly ve Figmě, free online nástroji, který používají profesionální designéři, ale poradí si s ním každý. Na školení si ukážeme základní práci s Figmou stejně jako její možnosti a výhody a společně si vytvoříme základ vlastního brand manuálu a šablon pro sociální sítě.

Co se na webináři účastníci dozví?
naučíte se základní výhody a funkce Figmy
jak vytvořit vlastní typografický systém a barevnou paletu
jak vytvořit vlastní šablony pro sociální sítě
kam se obrátit pro inspiraci :) a možná nějaký ten tajný trik!

Pro koho je webinář vhodný?
Pro kohokoliv, kdo vytváří jakékoliv (nejen) digitální vizuální materiály – příspěvky na sociální sítě, mailingy. Je vhodný pro markeťačky, branďačky, evenťačky nebo prostě pro kohokoliv, kdo chce umět vytvořit sem tam nějakou grafiku

Co si přichystat?
Počítač, inspiraci (např. příklady IG účtů, jejichž grafika se vám líbí a/nebo brand manuál vaší značky), a náladu a chuť tvořit.

Kolik času si na webinář vyhradit?
2 hodiny

Bude z webinářů záznam?
Ano, záznam webináře bude vždy zaslán do 24 hodin.

Kdo jsou Karolína Markytánová a Klára Scholleová?
Klára a Karol se potkaly v Etnetera Activate. Klára tam přišla jako UX designérka, Karol jako webová analytička. V současnosti se obě posouvají na další cestu – Klára začíná v Oracle jako senior UX designer, Karol zůstává v Activate, ale od webové analytiky se posouvá blíž právě směrem k UX. Obě mají ale background i v marketingu. Karol spravovala sociální sítě v Zootu a Klára už vytvořila pěknou řadu brand manuálů. Kromě lásky k Figmě holky spojuje láska ke snídaním a kafi. Když zrovna nepracují, Karol sedí nejčastěji na kole a Klára se aktivně i pasivně věnuje hudbě.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.