Základy e-mail marketingu: Jak poslat svůj první mailing?

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Tereza Valentová
Přihlásit se

15. 3. 2023

18:00 - 20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Chcete získat základy e-mail marketingu? Naučit se, jak mailingové kampaně vyhodnocovat? Nebo získat tipy na to, jak e-maily psát a tím získat základy copywritingu? Na webináři zjistíš, jak na to.

Co se na webináři účastníci dozví?
Jak poslat svou první mailingovou kampaň. Jak správně vybrat nástroj, ze kterého mailing posílat. Jaké jsou základy e-mail marketingu. Jak mailingové kampaně vyhodnocovat. Co je v mailingu důležité a jakou roli hraje frekvence odesílání. Tipy, jak e-maily psát a základy copywritingu.

Pro koho je webinář vhodný?
Tento webinář je vhodný pro ty, kteří chtějí poslat svůj první hromadný mail a nevědí, jak na to. Je ale i vhodný pro ty, co si chtějí ujasnit základy e-mailingu a zajímá je teorie, která za mailingem stojí.

Bude z webináře záznam?
Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.

Kolik času si na webinář vyhradit?
Zhruba dvě hodiny.

Co si přichystat?
Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba, v případě zájmu je možné mít otevřený počítač a rovnou teorii převádět do praxe v e-mailovém nástroji. Po ukončení webináře obdrží účastníci od lektorky prezentaci.

Kdo je Tereza Valentová?
Tereza je specialistka na výkonnostní marketing, věnuje se primárně PPC kampaním a e-mail marketingu. V prostředí online reklamy se pohybuje přes 8 let. Baví ji čísla, ale i tvorba jednoduché grafiky. Vyzkoušela si práci v Seznam.cz, PPC agentuře i na pozici marketingové specialistky na straně klienta GrowJOB Institute. Nyní je většinu pracovního času na volné noze.

 

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.