Základy brand managementu

online vyprodáno

Pokročilost:

Školí:

Petra Saktor
Přihlásit se

22. 11. 2022

18:00 - 20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Workshop pro všechny, kteří vidí cíle jako „zvyšovat povědomí o značce“, ale netuší, jak na to. Pro ty, kteří se chtějí jednou věnovat budovaní značek jako brand manažer/ka, chtějí zjistit, o čem je brand management, jak s ním začít a proč ho vůbec firmy potřebují řešit.

Co se na webináři účastníci dozví?

  • Co je brand a proč je potřeba.
  • Co znamená „hodnota značky“ a jak se dá měřit.
  • Jak na práci se značkou –⁠ diagnóza, strategie, taktika.
  • Jak si nastavit dobré „brand codes“ a cíle.
  • Na příkladech z praxe si účastníci ukážou dobré i horší způsoby práce se značkou

Pro koho je webinář vhodný?
Díky svému komplexnímu obsahu je webinář vhodný jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé, a to bez ohledu na zaměření – ať už je to copywriting, tvorba webu, design reklamních vizuálů nebo třeba PPCčka.

Kolik času si na webinář vyhradit?
Zhruba 2 hodiny.

Co si přichystat?
Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba.

Bude z webináře záznam?
Ano, webinář bude nahrávaný a záznam pošleme registrovaným účastníkům do 24 hodin.

Kdo je Petra Saktor?
Petra se v marketingu pohybuje přes 15 let. Základy sbírala v reklamní agentuře Y&R (dnes VMLY&R), pokračovala v T-Mobile jako kampaňový manažer dnes už historických kousků “Asi jinej gang” nebo “Pojď mi hop!”. Přes polovinu své kariéry působí v Avastu, kde postupně vedla globální tým Brandu a kreativních služeb, Produktového marketingu a zodpovídala za celosvětové online prodeje v B2B. Je členkou Business Advisory Boardu UNYP, věnuje se mentoringu a školí pro HzM.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.