Základy Brand Managementu

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Petra Saktor
Přihlásit se

1. 2. 2023

18:00-20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Vidíš cíle jako “zvyšovat povědomí o značce” ale netušíš, jak na to? Chceš se jednou věnovat budování značek jako brand manažer/ka? Pojď zjistit, o čem je brand management a jak s ním začít a proč ho vůbec firmy potřebují řešit.

 

Co se na webináři dozvíš?

  • Co je brand a proč ho potřebuješ
  • Co znamená "hodnota značky" a jak se dá měřit
  • Jak na práci se značkou - diagnóza, strategie, taktika
  • Jak si nastavit dobré "brand codes" a cíle
  • Na příkladech z praxe si ukážeme dobré i horší způsoby práce se značkou

Je pro mě webinář vhodný?
Díky svému komplexnímu obsahu je webinář vhodný jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé, a to bez ohledu na vaše zaměření – ať už je to copywriting, tvorba webu, design reklamních vizuálů nebo třeba PPCčka. Na své si pak samozřejmě přijdou zejména juniornější brand manažeři.

Kolik času si mám na webinář vyhradit?
Zhruba 2 hodiny.

Kdo je Petra Saktor?
Petra se marketingu věnuje přes 15 let. Svoji kariéru odstartovala v agentuře Y&R (dnes VMLY&R), kde se podílela na přípravě reklam pro oblast FMCG, telekomunikací, automobilový průmysl a bankovnictví. V T-Mobilu se posléze podílela na kampaních „Asi jinej gang" nebo „Pojď mi hop" a ve Vodafone uváděla na trh Oskartu. Posledních 8 let působí v Avastu, kde si postupně vyzkoušela vedení globálních týmů brandu a kreativy, produktového marketingu a zodpovídala za celosvětové online B2B prodeje. Pro HzM pravidelně lektoruje Brand management, Produktový marketing a Zákaznickou zkušenost. Je mentorkou v akademiích #HzM, programu pro studenty a čerstvé absolventy na Faktultě podnikového hospodářství VŠE a projektech Laboratoře Nadace Vodafone.

 

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.