Zákaznická zkušenost

online

Pokročilost:

Školí:

Petra Saktor
Přihlásit se

7. 12. 2022

18:00 – 20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Náš zákazník, náš pán. Ale jak zjistit, že je zákazník spokojený? Zákaznická zkušenost má velký vliv na to, kolikrát se zákazník vrátí. Ukážeme si, jak to udělat, aby se vracel. Osvětlíme si pojmy jako segmentace, cílová skupina, zákaznická cesta a představíme si funnel jako klíčovou součást úspěchu vašeho businessu.

Co se na webináři dozvím?

  • Proč byste se měli zajímat o zákazníky.
  • Co je to zákaznická zkušenost
  • Jak na měření zákaznické spokojenosti
  • Jak si zmapovat zákaznickou cestu
  • Plus si na příkladech z praxe ukážeme, kdo to dělá dobře.

Je pro mě webinář vhodný?

Díky svému komplexnímu obsahu je webinář vhodný jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé, a to bez ohledu na vaše zaměření – ať už je to copywriting, tvorba webu, design reklamních vizuálů nebo třeba PPCčka.

Kolik času si mám na webinář vyhradit?

Zhruba 2 hodiny.

Kdo je Petra Saktor? 

Petra se v marketingu pohybuje přes 15 let. Základy sbírala v reklamní agentuře Y&R (dnes VMLY&R), pokračovala v T-Mobile jako kampaňový manažer dnes už historických kousků "Asi jinej gang" nebo "Pojď mi hop!". Přes polovinu své kariéry působí v Avastu, kde postupně vedla globální tým Brandu a kreativních služeb, Produktového marketingu a zodpovídala za celosvětové online prodeje v B2B. Je členkou Business Advisory Boardu UNYP, věnuje se mentoringu a školí pro HzM.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.