Úvod do FB a IG marketingu

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Klára Mouchová
Přihlásit se

4. 4. 2023

18:00-20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Říká se, že neplacený dosah na Facebooku je už mrtvý – co kdybychom vám ale prozradili pár tipů a triků, díky nimž bude vaše stránka na Facebooku a Instagramu prosperovat, aniž byste museli investovat desetitisíce měsíčně do placené reklamy? Na tomto kurzu se zaměříme na to, jak z firemní komunikace na Facebooku a Instagramu vymáčknout co nejvíce. Naučíme vás, jak tvořit obsah, aby sítě sloužily vám a ne vy jim, pobavíme se i o novinkách a trendech a hlavně o best practices, které vám s co nejmenší námahou přinesou největší výsledky.

 

Obsah webináře:

- jak tvořit obsah tak, aby bavil lidi a zároveň ho kladně hodnotily i algoritmy Instagramu a Facebooku

- jaké typy obsahu jsou nejefektivnější a jak je vytvářet

- jak využívat Facebook a Instagram k budování značky

- jak pečovat o komunitu na těchto firemních kanálech

- jaké jsou aktuální trendy v komunikaci a jak je vytěžit pro vaši značku

 

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je vhodný pro začátečníky nebo samouky, kteří se už ve správě sociálních sítí trochu orientují, ale chtějí se dozvědět více tipů a triků, jak Facebook a Instagram své značky posunout dále.

 

Kdo je lektorka?

Klára Mouchová je přebornicí ve správě sociálních sítí, kterým se věnuje od roku 2012. Její doménou je především stránka obsahová. Zkušenosti má s opečováváním profilů pro startupy i velké korporace. Stojí za projektem Jak na socky, kdy na stejnojmenném blogu a facebooku každý den sdílí radu, jak na (wait for it) sítě. Od roku 2018 vede vlastní digitální agenturu Více než agentura, která se specializuje na marketing na sociálních sítích a tvorbu webových stránek a obsahu. A aby toho nebylo málo, tak všechny svoje znalosti předává dál na NEWTON College.Je také autorkou blogu Jak na socky.

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říct o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.