PR – od strategie po taktiku

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Alžběta Fridrichová
Přihlásit se

8. 2. 2023

16:00-18:30

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Vymáčkněte z PR maximum – a bez dobré strategie to nejde. Na webináři se dozvíte, jak takovou strategii tvořit, po jaké cestě se vydat a jaké cíle si stanovit, aby byly relevantní a strategické. Protože nejtěžší je někdy hlavně začít.

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je strukturovaný tak, aby byl přístupný i začínajícím v komunikaci, ale nejvíce si z něj odnesou lidé, kteří stojí před úkolem plánování PR strategie. 

Kdo je lektorka?

Alžběta Fridrichová založila agenturu Adison specializující se na moderní integrovanou PR komunikaci. Má za sebou patnáct let zkušeností, desítky klientů z různorodých oborů od hudebních festivalů, farmacie, B2B až po retail, oceněné projekty včetně Effie a zlatého Lemura. Podílela se na vedení profesní organizace PR Klub. Bety se primárně zaměřuje na tvorbu komunikačních strategií a řízení integrovaných kampaní. Jejím hlavním motorem je potřeba rozvoje – svého, agentury Adison i oboru PR a komunikace.

 

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.

 

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říct o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.