Jak pracovat s Google nástroji

online

Pokročilost:

Školí:

Markéta Ubíková
Přihlásit se

16. 11. 2022
-
1. 12. 2022

18:00 - 20:00

1200 Kč
(992 Kč bez DPH)

Chceš ušetřit čas, zefektivnit svou práci a udělat si pořádek v digitálním pracovním světě? Připravili jsme pro tebe dvojici školení na téma Google Workspace s Markétou Ubíkovou.

  • 16. 11. od 18:00 - Objev sílu Google Workspace
  • 1. 12. od 18:00 - Pohodová spolupráce díky Google Workspace

Na prvním webináři objevíš všechny nástroje Google Workspace a zjistíš, jak správně používat aplikace, které ti pomohou komunikovat, organizovat čas a taky spolupracovat s ostatními.

Na druhém webináři Pohodová spolupráce díky Google Workspace se podíváme, jak hladce spolupracovat díky Google nástrojům s ostatními. Podíváme se na automatizaci v Gmailu, organizaci procesů, Google Disk nebo třeba Google Sheets.

Kdo je lektorka?
Markéta Ubíková je zkušená digitální koučka a Google Certified Trainer pro Google Workspace. Pomáhá lidem porozumět digitálním technologiím a učí je s nimi zacházet tak, aby jim usnadňovali život. Prakticky, srozumitelně a vědomě. Více na www.smartzena.cz nebo na www.ubikova.cz

Bude z webináře záznam?
Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny potřebné informace. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.