Nauč se vyjednávat

offline workshop

Pokročilost:

Školí:

Lucie Audi
Přihlásit se

2. 12. 2022

18:00

990 Kč
(818 Kč bez DPH)

Dělá ti problém vrátit špatné jídlo v restauraci? Zmrzneš, když na tebe někdo zvýší hlas? Chceš si v práci říct o lepší podmínky, ale nedokážeš překonat strach? Radši se přizpůsobíš, než bys řekla, že něco není podle tvých představ? Řekněme si to narovinu, umíme být velmi dobré v argumentaci, když vyjednáváme za někoho jiného. Jakmile se, ale situace týká přímo nás, bývá mnohdy obtížné obhájit si to, po čem skutečně toužíme.

Účastnice tohoto workshopu se podívají na vyjednávání prakticky. Bude se mluvit o strategii, stylu vyjednávání, o tom, co znamená vyhrát i prohrát zároveň. Ale především se podívají na tento problém v každodenních situacích.

Pro koho je workshop vhodný: Workshop je pro holky, které nemají s tématem žádné zkušenosti a potřebují podat pomocnou ruku. Pro začátečnice, co nerady vyjednávají a dělá jim potíže „postavit se sama za sebe“.

Jakým tématům se bude workshop věnovat?

  • Příprava na vyjednávání.
  • Zvládání emocí.
  • Co dělat, když nevím, co dělat.
  • Proč mít samu sebe na prvním místě.
  • Techniky vyjednávání.
  • Mám jako holka výhody?
  • Co znamená vítězství?
  • Vyjednávání v běžných situacích.

Bude z workshopu záznam?
Ne, workshop nebude nahrávaný.

Kdo je Lucie Audi?
Lucie školí posledních 9 let obchodní a prezentační dovednosti v malých i velkých firmách, vedla několik let pražský coworking In-Spiro a je spoluzakladatelkou #HolkyzMarketingu. Za svůj život byla zaměstnaná jednou, jeden den. Od té doby žije ve světě lidí na volné noze a podnikání. Ráda se podle svých slov „vdává, vyjednává, chodí do knihovny a povzbuzuje další holky v sebevědomí a výstupu z komfortní zóny“. Na sítích ji lze sledovat jako @lucie_audi.

Kde?

Hubhub, Pánská 2, 110 00, Praha. 5. patro.

Praktické informace:

  • Po zakoupení workshopu účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.
  • Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.