Miniakademie: Výkonnostní kampaně pro menší firmy a podnikatele

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Tereza Valentová

27. 4. 2023
-
18. 5. 2023

18:00-20:00

2200 Kč
(1738 Kč bez DPH)

Podnikáte? Máte menší firmu? Chcete, aby vaše firma byla vidět? Tápete v tom, co všechno je proto potřeba dělat? Nastavujete si reklamu po večerech sami nebo ji zadávate externě, ale vlastně nevíte, co máte vyžadovat za výsledky? Chcete si umět nastavit do jakých kanálů a proč má smysl investovat? Tak přesně pro vás je tato miniakademie.

 

MiniAkademie: Výkonnostní kampaně pro menší firmy a podnikatele je rozdělena do 4 večerních workshopů, během kterých se účastníci naučí pod vedením zkušené lektorky Terezy Valentové základy online reklamy a využívat Facebook a mailing pro svůj byznys.

 

Online „MiniAkademie“ z dílny #HolkyzMarketingu na téma „Výkonnostní kampaně pro menší firmy a podnikatele“ se zaměřením na PPC, Facebook a mailing pod vedením lektorky Terezy Valentové.

  • Čtvrtek 8. 9. 2022 od 18:00 – Úvod do výkonnostní reklamy
  • Čtvrtek 15. 9. 2022 od 18:00 – Úvod do systémů Google Ads a Sklik
  • Čtvrtek 22. 9. 2022 od 18:00 – Facebook reklama a e-mailing
  • Čtvrtek 29. 9. 2022 od 18:00 – Vyhodnocování cílů

 

Co se v „MiniAkademii“ účastníci dozví?

  • jak si nastavit jednoduchou reklamu
  • jaké kanály lze využívat a proč má smysl do nich investovat
  • vyhodnocovat jednotlivé kampaně
  • jak využívat mailing pro byznys
  • jak pracovat se systémy Google Ads a Sklik a co od nich očekávat
  • kdy má smysl investovat do FB reklamy

Pro koho je „MiniAkademie“ určena?

Kurz je určen pro ty, co rozjíždí vlastní projekt nebo mají menší firmu a chtějí začít s online reklamou. Na kurzu se naučí přemýšlet nad výkonnostními kampaněmi, ptát se na ty správné otázky, vyžadovat ty správné výsledky, popřípadě zadávat práci zkušeným PPC specialistům.

 

Kdo je Tereza Valentová?

Tereza je specialistka na výkonnostní marketing, věnuje se primárně PPC kampaním a e-mail marketingu. V prostředí online reklamy se pohybuje přes 8 let. Baví ji čísla, ale i tvorba jednoduché grafiky. Vyzkoušela si práci v Seznam.cz, PPC agentuře i na pozici marketingové specialistky na straně klienta GrowJOB Institute. Nyní je většinu pracovního času na volné noze.

 

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

x

Řekni si o stipendium

Stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to_

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.