LinkedIn pro osobní značku

online záznam v ceně

Pokročilost:

Školí:

Petra Nulíčková
Přihlásit se

21. 2. 2023

18:00-20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Co se na webináři účastníci dozví?

Lektorka přiblíží jak pracovat se svým LinkedInem nad rámec online životopisu, jak a pomocí čeho vytvářet obsah a jak s ním dále pracovat, jak mít kvalitní networkingovou síť a nebo jak získávat další kontakty. Účastníci se dozví i tipy, co na LinkedIn funguje a co naopak ne.

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je vhodný pro všechny, kteří mají LinkedIn účet a jakžtakž vyplněný profil, ale zatím na něm nic nepublikovali a vlastně ani pořádně netuší, jak to celé funguje.

Kolik času si na webinář vyhradit?

Webinář bude trvat zhruba dvě hodiny.

Co si na webinář přichystat?

Kromě založeného LinkedIn profilu stačí už jen něco na poznámky.

Kdo je lektorka?

Petra Nulíčková se ve vodách HR pohybuje od roku 2016 a je rovněž velmi aktivní na svém LinkedIn profilu. Má za sebou zkušenost jako HR Business Partner, starala se o několik firemních LInkedIn profilů a aktuálně zaměřuje svou pozornost na startupy. Věří, že LinkedIn není jen online životopis, stejně jako ostatní sociální sítě ho vnímá jako nástroj umožňující budování osobního brandu a komunikaci s lidmi, které chcete zaujmout a poznat. Petra je garantem kategorie LinkedIn v soutěži Fénix Content Awards.

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny potřebné informace. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.