Jak na B2B marketing lidsky

online

Pokročilost:

Školí:

Lenka Stawarczyk
Přihlásit se

6. 12. 2022

18:00 - 20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

B2B marketing se ve školách neučí. Ale naučit se dá. I tak, aby fungoval a zároveň se z něj nevytratila lidksá rovina. Lenka se rozpovídá o tom, co je B2B marketing a na příkladech si pak účastníci ukáží jeho specifika. Dozvíte se, jak se firmy v B2B rozhodují, jak vytvořit buyer persony, jaký marketingový mix boduje nebo jak si poradit, i když se budget blíží nule. Také se společně podívají blíže na kampaně, co se opravdu povedly.

Webinář je spíše pro juniorky, případně pro seniorní holky, které se k B2B zatím nedostaly. Hodně se bude mluvit o tom, jak to funguje v technologických a SaaS firmách. Ale i lidé z výroby nepřijdou zkrátka. Samotný webinář trvá 90 minut, kolik času zabere následná diskuze už záleží na účastnících. Celý webinář bude trvat zhruba 2 hodiny.

Na webinář by měli mít účastníci v hlavě připravenou nějakou fajn firmu, podnikající na poli B2B, aby si na ní mohli vyzkoušet úkoly.

Záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.

Lenka Stawarczyk je holka z marketingu, s desetiletou praxi v SaaS a B2B. Prolítla startupy i korporacemi a aktuálně pracuje jako mentorka a freelance konzultantka B2B a produktového marketingu a UX writingu. Řídila tým produktových marketérů v LMC, pomohla dostat do světa whitleblowingovou platformu Nenech to být a spolupracovala s firmami jako Kentico, T-mobile, Kooperativa nebo AAVE.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny potřebné informace. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.