Hledání práce

online

Pokročilost:

Školí:

Petra Nulíčková
Přihlásit se

28. 11. 2022

18:00 – 20:00

690 Kč
(570 Kč bez DPH)

Hledání práce může být někdy docela tvrdý oříšek. Jak se co nejlépe připravit, na co si dát pozor a jak si v tom udělat systém? Nejlepší je zeptat se přímo lidí z HR. A proto jsme pro tebe připravily webinář s Petrou Nulíčkovou, nejlepší recruiterkou roku 2019, která ti předá tipy i triky, díky kterým u firem zaboduješ.

Co se na webináři účastníci dozví?
Probereme vše, co se ti bude hodit při hledání práce. Kde si hledat práci a jakým způsobem, jak mít systém v hledání práce, jaké chyby mohou uchazeče vyřadit z výběrového řízení nebo tipy, co dělat lépe a čemu se raději vyvarovat.

Pro koho je webinář vhodný?
Pro všechny, kteří hledají svou první nebo druhou práci a nemají s pracovním trhem ještě tolik zkušeností. Vhod přijde ale i těm, kteří se v poslední době hlásili na spoustu pozic, ale zatím nebyli v úspěšní.

Kolik času si na webinář vyhradit?
Webinář bude trvat zhruba dvě hodiny. Poslední půlhodinka je určená především pro dotazy.

Co si na webinář přichystat?
Stačí něco na poznámky, otevřená mysl a dotazy.

Bude z webináře záznam?
Ano, webinář bude nahrávaný a záznam pošleme registrovaným účastníkům do 24 hodin.

Kdo je lektorka?
Petra Nulíčková se v HR vodách pohybuje od roku 2016. Má za sebou zkušenost jako HR Business Partner, starala se o několik LInkedIn profilů a momentálně svoji pozornost soustředí na startupy. Zaměřuje se hlavně na hiring, data a efektivitu náboru. Během práce v HR jí prošlo pod rukama tisíce životopisů a zažila stovky pohovorů. Celou oblast HR vnímá jako people experience a snaží ji svými aktivitami posouvat dopředu. HR scénou doslova žije. Píše a publikuje odborné články, aktivně působí v profesních HR komunitách a je také držitelkou ceny Recruiter roku 2019 a HR Osobnost roku 2020.

Po zakoupení webináře účastníci obdrží e-mailem pozvánku do kalendáře, kde najdou všechny informace a link na připojení. V případě dalších dotazů je možné napsat na e-mail: eventy@holkyzmarketingu.cz.

Ti, kteří jsou ve špatné životní situaci nebo si z jiných důvodů nemohou účast na webináři dovolit, si mohou říci o stipendium vyplněním formuláře.

Řekni si o stipendium

Řekni si o stipendium

Přejeme si, aby finance nebyly překážkou, pokud se chceš našich školení. Řekni si o stipendium, ať jsi studentka, na rodičovské, 50+ nebo jsi v těžké životní situaci. Rády tě podpoříme.

Jak na to?

Vyplň nám v tomto formuláři, jak ti školení pomůže posunout se dál a proč máme stipendium dát právě tobě.